مرکز چاپ و چپرینت نخبگان شریف

این انتشارات با رویکرد حمایت و تسهیلگری در عرصه تولید و مستند سازی علوم دانشمندان و محققین و جامعه علمی کشور با در نظر گرفتن مسائل و چالش های پیشروی جامعه فرهیخته جوان فرآیندی در حوزه چاپ و نشر کتاب فرآهم آورده است که ضمن صرفه جویی در زمان وهزینه ، با رعایت کلیه موازین قانونی منتج به مستند سازی علوم و تجارب شما در قالب کتاب با شمارگان مورد نیاز شود.

آدرس:اصفهان - سپهان شهر
تلفن:03188950000
ایمیل: info@getprint.ir

کتاب «برهنگی‌ها» منتشر شد

کتاب «برهنگی‌ها»، اثر جورجو آگامبن، ترجمهٔ ماهرخ آخوند، توسط نشر شوند، منتشر شد.

این کتاب، مجموعه ای است از مقالات و نوشته های پر مایه جورجو آگامبن، فیلسوف معاصر ایتالیایی، که برخی از مهم ترین دغدغه های فلسفی و الهیاتی او را ترسیم می کند. گرچه هر یک از فصل ها به ظاهر موضوعات مستقلی را مطرح می کنند، با نگاهی دقیق تر پیوند درونی و قرابت نهفته در مضامین آن ها آشکار می شود.

«برهنگی ها» در حکم آشکار سازی یا نقب هایی به جهان صلب حقیقت است، که می کوشد حجاب از زوایای پوشیده و پنهان تجربه آدمی بردارد. از الهیات مسیحی تا ادبیات مدرن، از متافیزیک کلاسیک تا نقد زندگی روزمره، جملگی مضامین این اثر متاخر آگامبن را شکل می دهند.

جورجو آگامبن (Giorgio Agamben; زاده ۱۹۴۲ در رم)؛ فیلسوف و نویسنده معاصر ایتالیایی است. مهم‌ترین آثار جورجو آگامبن اجتماع آینده، هومو ساکر، کودکی و تاریخ، زبان و مرگ، وسایل بی‌هدف، پایان شعر، امر گشوده: انسان و حیوان و وضعیت استثنایی است.

کتاب «برهنگی‌ها»، اثر جورجو آگامبن، ترجمهٔ ماهرخ آخوند، توسط نشر شوند در ۱۷۲صفحه و به قیمت ۲۶۰۰۰ تومان منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *