چاپ آنلاین و تکنیک های بازاریابی دیجیتال چاپ

با توجه به پیچیدگی‌های که سفارش آنلاین محصولات چاپی دارد، مهمترین خاصیت یک سایت طراحی دقیق و قابل فهم برای کاربری است که اطلاعات ناقصی از چاپ و نوع جنس به کار رفته در هر محصول را دارد. پس طراحی باید به گونه‌ای باشد تا کاربر به راحتی بتواند به محصول موردنظر دسترسی پیدا کند.

طراحی رابط کاربری

یکی از منعطف‌ ترین انواع طراحی رابط کاربری برای رسیدن به محصول مدنظر،طراحی آبشاری مگامنو و زیر منو است.

طراحی فرایندهای چاپ آنلاین

مدیریت بر اساس فرایندها این روزها حرف اول را میزند و سبک های مدیریت وظیفه ای دیگر کارایی لازم را ندارند. فرایندها مجموعه از فعالیت ها هستند که یک یا چند ورودی دارند و خروجی آنها برای مشتری ارزش ایجاد میکند.

بخش بندی بازار چاپ آنلاین

قبل از ورود به هر بازار باید بتوانید آن بازار را بخش بندی کنید. بسته به نوع فعالیت این بخش بندی می تواند بر اساس پارامترهای مختلفی انجام شود.

طراحی هویت برند چاپخانه آنلاین

هرچیزی یک هویتی باید داشته باشد وگرنه ما در ارتباط با آن تکلیف خود را نمی دانیم. برند هم همینطور است. برندهای مطرح دنیا مثل بنز، کوکاکولا و استارباکس سالهاست که بر روی هویت برند خود کار میکنند

مراحل سفارش چاپ آنلاین

سامانه انتشارات نخبگان شریف اولین و بزرگترین سامانه فروش اینترنتی سفارش چاپ و هدیه تبلیغاتی می باشد که با مقایسه قیمت های این سامانه با سایت های مشابه و یا چاپخانه ها از تفاوت قیمت آن آگاه خواهید شد.

03
برآورد هزینه و تکمیل سفارش

در آخرین مرحله مجموع هزینه شما برآورد می شود و سفارش با موفقیت برای شما ثبت شده و ارسال می گردد

02
تکمیل فرم سفارش

در این مرحله سفارش شما باید مشخصات فردی را کامل نمایید

01
انتخاب محصول

مشتریان در این مرحله می توانند با توجه به نیاز خود محصول مورد نظر را انتخاب کنند.

خدمات چاپ فرم اشتراکی

چاپ کارت ویزیت , چاپ تراکت تبلیغاتی , چاپ پوستر , چاپ بروشور , چاپ لیبل و برچسب , چاپ سربرگ , چاپ پاکت نامه , چاپ اتیکت و تراکت آویز , چاپ کیف دستی (ساک خرید تبلیغاتی) , چاپ جعبه فست فود , چاپ تقویم , چاپ فاکتور سیاه و سفید و رنگی و کاربن لس , چاپ تراکت سیاه و سفید و سایر محصولات چاپی